שאלות ותשובות להאקתון GreatMinds#5

סטודנט מכל מחלקה ומכל שנה יוכל להשתתף בהאקתון. בפועל לא די בתכנות כדי לפתח ולבנות פתרון לאתגר, אלא ישנם מרכיבים נוספים לאתגרים השונים, כגון: עסקי, פיננסי, רפואי, אופטי וכדו'. על אף שסטודנטים בשנים א-ב טרם התמקצעו בתואר, ישנם משימות לא פחות חשובות לעשות, כגון: הכנת מצגות לפרזנטציה, מעקב על עמידה בלו"ז ויעדים המוגדרים מראש, איתור כלים במרשתת לפתרון האתגר וכדו'.

בשלב הראשון נרשמים להאקתון, לאחר מכן בוחרים על איזה אתגר לעבוד ועם מי (למתקשים במציאת צוות יש פתרון בהמשך). לפני ההאקתון ניתן להשתתף בסדנאות הכנה במגוון נושאים ובהאקתון עצמו כל צוות יעבוד בחדר אונליין משלו ויוכל להעזר במנטורים השונים שיבקרו בהאקתון.

השתתפות בהאקתון תעניק לך ניסיון מעשי בפיתוח ובניית מוצר ועבודה עם מנטורים בכירים מהתעשייה שלעיתים גם צדים כישרונות לחברה שלהם.

פיתוח ובנייה של מוצר מכל ההיבטים: תכנות, כדאיות עסקית, סקר שוק, פיתוח מוצר לפי הגדרת החברה, פרזנטציה של מוצר וכדו'.

בסיום ההאקתון, אתה ושאר הצוות שלך תוכלו לקבל המשך ליווי וסיוע של מרכז היזמות לב-טק כדי להגיע למוצר מוגמר.

אקדמיה היא דבר חשוב כדי לקבל את הבסיס לידע שלך, אך לעולם האמיתי שצפוי אחרי האקדמיה צריך להגיע במוכנות גבוהה. ישנם רבים וטובים המתמודדים על משרות בתעשייה ובסטארט-אפ, אך לך יהיה ניסיון אמיתי ומוכח, כזה שתוכל לרכוש במיוחד בהאקתון.

לרשותך כמה אפשרויות:

  1. להקים קבוצה יחד עם כמה חברים משאר המחלקות.
  2. להצטרף לקבוצת הוואטספ שפתחנו ולהכיר שם חברים חדשים ולבנות יחד איתם קבוצה.
  3. למלא את הטופס כאן וכך תוכל לשתף עם אחרים את העדפתך לקבוצה.
    כדי להיחשף ליכולות של משתתפים כמוך שטרם מצאו עם מי להיות ולהרכיב איתם קבוצה לחץ כאן.

האופן המיטבי הוא באמת להיות אחד ליד השני, אך עקב הנחיות מ.הבריאות אנחנו נדרשים להיות יצירתיים ולעבוד ברצינות על האתגר ועל הדרך ליצור אווירה כיפית. כל קבוצה בהאקתון תקבל חדר בזום והמנטורים יסתובבו בין כולם ויעזרו מהניסיון שלהם. תהיה מערכת למעבר בין החדרים וטופס להגשת בקשה לעזרה כך שהכל יהיה נגיש וזמין לכל קבוצה. ובנוגע לאוירה, לפני ההאקתון כל משתתף יקבל ערכה מגניבה וגם במהלך ההאקתון תהיינה הגרלות נושאות פרסים ומשחק מגניב.

© כל הזכויות שמורות ללב-טק | מרכז היזמות של המרכז האקדמי לב 2023 | תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מפת אתר