שאלות ותשובות להאקתון hack·her·it #4

סטודנט מכל מחלקה ומכל שנה יוכל להשתתף בהאקתון. בפועל לא די בתכנות כדי לפתח ולבנות פתרון לאתגר, אלא ישנם מרכיבים נוספים לאתגרים השונים, כגון: עסקי, פיננסי, רפואי, אופטי וכדו'. על אף שסטודנטים בשנים א-ב טרם התמקצעו בתואר, ישנם משימות לא פחות חשובות לעשות, כגון: הכנת מצגות לפרזנטציה, מעקב על עמידה בלו"ז ויעדים המוגדרים מראש, איתור כלים במרשתת לפתרון האתגר וכדו'.

בשלב הראשון נרשמים להאקתון, לאחר מכן בוחרים על איזה אתגר לעבוד ועם מי (למתקשים במציאת צוות יש פתרון בהמשך). לפני ההאקתון ניתן להשתתף בסדנאות הכנה במגוון נושאים ובהאקתון עצמו כל צוות יעבוד בחדר אונליין משלו ויוכל להעזר במנטורים השונים שיבקרו בהאקתון.

השתתפות בהאקתון תעניק לך ניסיון מעשי בפיתוח ובניית מוצר ועבודה עם מנטורים בכירים מהתעשייה שלעיתים גם צדים כישרונות לחברה שלהם.

פיתוח ובנייה של מוצר מכל ההיבטים: תכנות, כדאיות עסקית, סקר שוק, פיתוח מוצר לפי הגדרת החברה, פרזנטציה של מוצר וכדו'.

בסיום ההאקתון, את ושאר הצוות שלך תוכלו לקבל המשך ליווי וסיוע של מרכז היזמות לב-טק כדי להגיע למוצר מוגמר.

אקדמיה היא דבר חשוב כדי לקבל את הבסיס לידע שלך, אך לעולם האמיתי שצפוי אחרי האקדמיה צריך להגיע במוכנות גבוהה. ישנם רבים וטובים המתמודדים על משרות בתעשייה ובסטארט-אפ, אך לך יהיה ניסיון אמיתי ומוכח, כזה שתוכלי לרכוש במיוחד בהאקתון.

לרשותך כמה אפשרויות:

  1. להקים קבוצה יחד עם כמה חברים משאר המחלקות.
  2. להצטרף לקבוצת האנגהאוט שפתחנו ולהכיר שם חברים חדשים ולבנות יחד איתם קבוצה.
  3. למלא את הטופס כאן וכך תוכל לשתף עם אחרים את העדפתך לקבוצה.
    כדי להיחשף ליכולות של משתתפות כמוך שטרם מצאו עם מי להיות ולהרכיב איתן קבוצה לחצי כאן.

האופן המיטבי הוא באמת להיות אחת ליד השניה, אך עקב הנחיות מ.הבריאות אנחנו נדרשים להיות יצירתיים ולעבוד ברצינות על האתגר ועל הדרך ליצור אווירה כיפית. בטופס ההרשמה כל משתתפת תוכל לבחור האם לעבוד מהקמפוסים או מהבית. לכל אורך ההאקתון, המשתתפות יהיו מחוברות לזום בו לכל קבוצה יהיה חדר משלה.
במהלך ההאקתון כל קבוצה תשלח בקשה למנטורינג בטופס ייעודי שיהיה נגיש לכולן. חלק מהמנטורים יגיעו לקמפוסים וחלק בזום ובהתאם יינתן המנטורינג. בכל קמפוס תוצב עמדה לסיוע גם בזום. בנוגע לאוירה, משתתפות מהבית יקבלו ערכה מגניבה ומשתתפות מהקמפוסים יקבלו ערכה, ארוחות ואווירת האקתון פרונטלית. במהלך ההאקתון תהיינה הגרלות נושאות פרסים והפעלה מגניבה.

העבודה מהקמפוסים תתאפשר למחלימות/מחוסנות עם אישור מהחצי שנה שלפני ההאקתון. מפאת גודל האירוע משתתפת עם אישור בדיקת קורונה שלילית, לצערנו תוכל לעבוד רק מהבית דרך הזום.

© כל הזכויות שמורות ללב-טק | מרכז היזמות של המרכז האקדמי לב 2023 | תנאי שימוש | הצהרת נגישות | מפת אתר